Přídavná sluchátka | Přídavná sluchátka
Přídavné sluchátko
Hlavní strana >Přídavná sluchátka > Panasonic KX-TPA65 černá
Přídavná bezdrátová sluchátka pro bezdrátové telefony Panasonic

Přídavné sluchátko Panasonic KX-TPA65 černá


Panasonic KX-TPA65 černá

Přídavné sluchátko Panasonic KX-TPA65 černá Stplní bezdrátové DECT sluchátko Panasonic KX-TPA65 je doplňkové přídavné sluchátko pro IP telefony Panasonic KX-TGP600. Jedná se o stolní bezdrátové sluchátko, tzn.že k funkci mu stačí napájení ze zásuvky a registrace k telefonímu systému KX-TGP600. Z tohoto systému si bere signál telefonní linky - nepotřebujete k němu natáhnout telefonní kabel. To je výhodné tam, kde není možné tažení telefonního kabelu, ale přes to je nutné míti na stole pevný telefonní přístroj. Distribuce: ČR ! Barva: černá. Distribuce: ČR !
bez DPH: 2 306 Kč
s 21% DPH: 2 790 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Panasonic KX-TPA65 černá Základní funkce: 1.8” barevný a podsvícený LCD displej, 3-barevná LED indikace, podpora HD širokopásmového audia (G.722), konektor pro náhlavní soupravu - Panasonic RP-TCA400E-K a Panasonic RP-TCA430E-K, jednoduchá instalace.

Technické parametry Panasonic KX-TPA65 černá

ZÁKLADNÍ FUNKCE, PARAMETRY Panasonic KX-TPA65
Kompatibilní přídavná sluchátka - Panasonic KX-TPA60
Kompatibilní přídavný telefon - Panasonic KX-TPA65 černý
Kompatibilní přídavný telefon - Panasonic KX-TPA65 bílý
Interní přesměrování externích hovorů ano
Konfigurace více poskytovatelů ano
Vzdálený telefonní seznam ano, LDAP/XML
Protokol VoIP ano
Kodek G711 ano
Kodek G722 ano
Kodek G726 ano
Kodek G729A ano
Nastavení VoIP - sluchátko průvodce
HD kvalitu zvuku (při G722) ano
Nadstandardní kvalita handsfree volání ano
Nastavitelná hlasitost sluchátka ano
Připojení náhlavní soupravy (konektor) - ano
Dosah v budovách - až 50 metrů
Dosah na volném prostranství - až 300 metrů
Telefonní seznam 500 záznamů
Přenos telefonního seznamu ano, DECT
Displej grafický podsvícený ano
Displej barev 65 000 barev
Displej rozměr (úhlopříčka) 1,8 palce
Zobrazení čísla volajícího ano - CLIP
Zobrazení času ano
Zobrazení času ano
Zobrazení data ano
Záruční doba 2 roky
Standardy DECT GAP ano (GAP)
Vybaveno šifrováním přenosu řeči ano

Související výrobky:
Panasonic KX-TPA65 bílá Panasonic KX-TPA65 bílá
Stplní bezdrátové DECT sluchátko Panasonic KX-TPA65 je doplňkové přídavné sluchátko pro IP telefony Panasonic KX-TGP600. Jedná se o stolní bezdrátové sluchátko, tzn.že k funkci mu stačí napájení ze zásuvky a registrace k telefonímu systému KX-TGP600. Z tohoto systému si bere signál telefonní linky - nepotřebujete k němu natáhnout telefonní kabel. To je výhodné tam, kde není možné tažení telefonního kabelu, ale přes to je nutné míti na stole pevný telefonní přístroj. Distribuce: ČR ! Barva: bílá. Distribuce: ČR ! bez DPH:s 21% DPH:
2 306 Kč 2 790 Kč
Panasonic KX-TPA60 Panasonic KX-TPA60
Bezdrátové DECT sluchátko Panasonic KX-TPA60 je doplňkové přídavné sluchátko pro IP telefony Panasonic KX-TGP600 / KX-TGP600CEB s konektorem pro náhlavní soupravu. Podporuje REPEATER Panasonic !!! Sada obsahuje sluchátko, baterie, napájecí adaptér 240V a nabíjecí stojánek. Distribuce: ČR ! bez DPH:s 21% DPH:
1 810 Kč 2 190 Kč
Panasonic KX-TGP600 Panasonic KX-TGP600
Panasonic KX-TGP600 je chytrý bezdrátový IP telefonní systém (VoIP). Chcete-li dosáhnout vysoké kvality hovoru a snížit náklady za telefonní poplatky, zvolte nový Panasonic KX-TGP600 Smart, ideální nástroj pro profesionální komunikaci. Tento systém představuje úplné řešení mobility za příznivou cenu. Snadno se instaluje a přináší flexibilitu a spolehlivost, které jsou charakteristické pro SIP technologii Panasonic. Se systémem KX-TGP600 je kompatibilní široká řada doplňkových sluchátek. Mezi ně patří bezdrátové DECT sluchátko KX-TPA60 s barevným LCD displejem 1,8" s podsvícením, bezdrátové stolní sluchátko KX-TPA65, které nabízí mnohé výhody oproti „tradičním" stolním telefonům. Použití standardu DECT znamená, že při instalaci není nutná žádná další kabeláž. Kombinací sluchátek, bezdrátových stolních sluchátek a opakovačů mohou uživatelé vytvořit systémy, které budou dokonale přizpůsobené všem uživatelům. Distribuce: ČR ! bez DPH:s 21% DPH:
2 306 Kč 2 790 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


PanaTEL 2017  panasonic kx-tpa65 černá  S0529-1103