Instalace

Autorizovaný dodavatel systémů Panasonic | projekty, dodávky a instalace.

● Zařizujete novou společnost nebo kancelář ?

● Přestala Vám sloužit stará ústředna ?

● Požadujete nové telefonní funkce a služby ?

Zde jste správně.

PanaTEL s.r.o. je specialistou na telefonní ústředny a autorizovaným dodavatelem komunikačních řešení značky Panasonic.

V segmentu malých a středních pobočkových telefonních ústředen patří Panasonic k velmi oblíbené značce. Díky své modulárnosti a univerzálnímu použití z hlediska technologií. Podporuje nejnovější IP telefonii, digitální přípojky a terminály ISDN i stále hojně využívané standardní pevné telefonní linky. Kontaktujte naše specialisty pro více informací o telefonních ústřednách Panasonic.

Navrhneme optimální telekomunikační řešení včetně internetového připojení. Doporučíme vhodnou telefonní ústřednu, telefony, systémové digitální telefony, ip telefony standardu sip, bezdrátové vícebuňkové řešení DECT PBX. Pomůžeme vám s výběrem i standardních kancelářských bezdrátových telefonů a analogových telefonů.

Projekty | Dodávky | Instalace | Servis

Dodáváme, instalujeme a zajišťujeme nonstop servis včetně dohledového centra pro telefonní systémy nejvyšší spolehlivosti provozu.

Jako partner společnosti O2 Vám ušetříme čas spojený s administrativou nejen při zřízení nových připojení, ale i při změně připojení stávajících. Například při stěhování zajistíme přeložení telefonních linek. Zpracujeme návrh optimalizace počtu, druhu a tarifu Vašich telefonních linek. Pro vyšší efektivitu spojení, spokojenost Vašich zákazníků a v neposlední řadě pro úsporu nákladů.

 


nonstop servis telefonních ústředen Panasonic

Nonstop servis TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY
volejte dispečink tel. 606 193 950