Telefonní ústředny | Telefonní ústředny
Telefonní ústředna
Hlavní strana >Telefonní ústředny > Panasonic KX-NCP500XNE
Telefonní ústředny Panasonic, VoIP, ISDN, Analog, bezdrátový systémem DECT, automatická spojovatelka a další funkce.

Telefonní ústředna Panasonic KX-NCP500XNE


Panasonic KX-NCP500XNE

Telefonní ústředna Panasonic KX-NCP500XNE Nová série KX-NCP500 Express je navržena pro zákazníky, kteří uvažují o výměně staré pobočkové telefonní ústředny za nové řešení umožňující flexibilitu a růst firmy v budoucnu a pro zákazníky se zvyšujícími se nároky na DECT systém (přechod ze základního řešení na pokrokovější). Digitální řešení je vybaveno pro 4 - 12 uživatelů, 4 digitální porty (rozšířitelné na 12), 4 SLT porty, 4 kanálovou BRI kartou a Communication Assistant Basic Express.
bez DPH: 16 658 Kč
s 21% DPH: 20 157 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Panasonic KX-NCP500XNE Kancelářská komunikace se v současnosti odklání od tradičních telefonních systémů k nízkonákladovým a flexibilním IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace. Pomocí systému KX-NCP500 lze vytvořit plně IP komunikační systém, který podporuje jak tradiční IP protokol H.323, tak i moderní SIP. KX-NCP500 je standardně vybavena novými IP funkcemi, které zvyšují jeho efektivitu a snižují komunikační náklady. Tento systém je navíc velice flexibilní a nabízí společnostem možnost přechodu na IP až ve chvíli kdy na to budou připraveny. Samozřejmostí je rozsáhlá podpora CTI aplikací, tak i možnost cenově nenáročného začlenění bezdrátového systému DECT.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


PanaTEL 2017  panasonic kx-ncp500xne  S0529-1102