Náhlavní soupravy | Náhlavní soupravy
Náhlavní souprava
Hlavní strana >Náhlavní soupravy > Plantronics EncorePro HW510 NC
Náhlavní soupravy pro stolní telefony, bezdrátové telefony, IP telefony a call centra

Náhlavní souprava Plantronics EncorePro HW510 NC


Plantronics EncorePro HW510 NC

Náhlavní souprava Plantronics EncorePro HW510 NC Plantronics EncorePro HW510 je professionální náhlavní souprava na jedno ucho. Jedná se o nový design, je lehčí než předchozí modely a nabízejí uživatelům lepší komfort nošení a telefonování. Wideband (širokopásmová) technologie, tradiční telefonní systémy fungují v frekvenčním pásmu přibližně 300Hz až 3400Hz, nové telefonní systémy a VoIP můžou pracovat mezi 150 Hz a 6800Hz - širokopásmové. Nové náhlavní soupravy řady "HW" Wideband jsou tedy vhodné obzvlášť pro IP telefony.
bez DPH: 2 884 Kč
s 21% DPH: 3 490 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Plantronics EncorePro HW510 NC Mikrofon NC - noise canceling - sluchátka vhodná pro práci ve velmi hlučném prostředí, užívají směrový, hluk ořezávající mikrofon (na konci typového označení náhlavní soupravy je písmeno "N"). SoundGuard technologie - akustická ochrana proti zvuku nad 118 dBA. UPOZORNĚNÍ - způsob připojení: všechny profesionální náhlavní soupravy Plantronics řady „H“ a „HW“ jsou vybaveny speciálním QD (quick disconnet) konektorem, který umožňuje snadné podržení hovoru pouhým odpojením náhlavky. Pro připojení k telefonnímu přístroji, který má konektor určený pro náhlavní soupravu (většinou to jsou konektory RJ9, 2,5 mm nebo 3,5mm) je nutné použít jeden z uvedených propojovacích kabelů. V případě, že telefonní přístroj nemá samostatný konektor pro náhlavní soupravu, náhlavka se připojí propojovacím kabelem místo sluchátka telefonu - při tomto propojení je navíc doporučeno použít přepínač mezi náhlavkou a sluchátkem BI-WAY nebo zesilovač s přepínačem M22 VISTA, popř. elektronický přepínač DM15-VISTAPLUS.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  plantronics encorepro hw510 nc  S0529-1103