Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství
Telefonní příslušenství
Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Konektor sluchátkový otočný Classic
Příslušenství pro pevnou linku, telefonní kabely, kroucené sluchátkové šňůry, telefonní konektory, zásuvky, adaptéry pro domácí telefony Panasonic.

Telefonní příslušenství Konektor sluchátkový otočný Classic


Konektor sluchátkový otočný Classic

Telefonní příslušenství Konektor sluchátkový otočný Classic Otočný telefonní konektor, který se zapojuje na kroucenou šňůru stolního telefonu a brání zamotávání krouceného kabelu. Tato situace nastává převážně pokud je mikrotelefonní kabel nepřiměřeně dlouhý. Barva bílá. Již se nedodává - nástupcem je "Konektor otočný ke sluchátku"
bez DPH: 99 Kč
s 21% DPH: 120 Kč
Množství:
NA OBJEDNÁVKU
expedice do 3 dnů

Související výrobky:
Konektor otočný ke sluchátku Konektor otočný ke sluchátku
Otočný konektor k telefonnímu sluchátku je otočná zástrčka sluchátkového konektoru RJ11 (4p4c), která zabraňuje zamotání kroucené mikrotelefonní šňůry vašeho telefonu. Tato situace nastává převážně pokud je mikrotelefonní kabel nepřiměřeně dlouhý. Barevné provedení - transparentní (průhledné). Jedná se o nástupce položky "Konektor otočný sluchátkový Comfort" bez DPH:s 21% DPH:
99 Kč 120 Kč
Konektor otočný sluchátkový Comfort Konektor otočný sluchátkový Comfort
Otočný telefonní konektor, který se zapojuje na kroucenou šňůru stolního telefonu a brání zamotávání krouceného kabelu. Tato situace nastává převážně pokud je mikrotelefonní kabel nepřiměřeně dlouhý. Barva modrá, nebo černá - dle momentální dodávky. Již se nedodává - nástupcem je "Konektor otočný ke sluchátku" bez DPH:s 21% DPH:
119 Kč 144 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  konektor sluchátkový otočný classic  S0731-1102