Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství
Telefonní příslušenství
Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Nahrávání hovorů Smart Record
Příslušenství pro pevnou linku, telefonní kabely, kroucené sluchátkové šňůry, telefonní konektory, zásuvky, adaptéry pro domácí telefony Panasonic.

Telefonní příslušenství Nahrávání hovorů Smart Record


Nahrávání hovorů Smart Record

Telefonní příslušenství Nahrávání hovorů Smart Record Nahrávání telefonních hovorů do PC - nahrávání telefonních hovorů, nahrávání jednání v místnosti , přehledná archivace, třídění, vyhledávání, pro analogové i digitální telefony, připojení do portu USB vašeho PC. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítky na stolní konzoli. Automatická nebo manuální aktivace, nastavení citlivosti, start s malým zobrazením přehrávače. Zapojení - mezi sluchátko a stolní telefon.
bez DPH: 6 603 Kč
s 21% DPH: 7 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Nahrávání hovorů Smart Record Ukládání do WAV souborů na PC, laptop, CD, server, network, LAN, FTP sitě, vyhledávání nahrávek dle klíčových slov, poznámky ke každé nahrávce 450 kb za minutu hovoru, 27 MB za hodinu hovoru bez komprese, součástí zařízení je komprese zvukových záznamů. 1 měsíc nahrávání se vám vejde na CDRW. Můžete nahrávat neomezený počet linek, stačí jen zakoupit 1 zařízení ke každé nahrávané lince.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  nahrávání hovorů smart record  S0529-1102