Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství
Telefonní příslušenství
Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Smart Record - nahrávání hovorů
Příslušenství pro pevnou linku, telefonní kabely, kroucené sluchátkové šňůry, telefonní konektory, zásuvky, adaptéry pro domácí telefony Panasonic.

Telefonní příslušenství Smart Record - nahrávání hovorů


Smart Record - nahrávání hovorů

Telefonní příslušenství Smart Record - nahrávání hovorů Smart Record je kvalitní zařízení včetně SW pro nahrávání telefonních hovorů do PC. Využití: nahrávání telefonních hovorů, nahrávání jednání v místnosti , přehledná archivace, třídění, vyhledávání, pro analogové i digitální telefony, připojení do portu USB vašeho PC. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítky na stolní konzoli. Automatická nebo manuální aktivace, nastavení citlivosti, start s malým zobrazením přehrávače. Zapojení konzole Smart Record - mezi sluchátko a stolní telefon.
bez DPH: 6 603 Kč
s 21% DPH: 7 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Smart Record - nahrávání hovorů Ukládání do WAV souborů na PC, laptop, CD, server, network, LAN, FTP sitě, vyhledávání nahrávek dle klíčových slov, poznámky ke každé nahrávce 450 kb za minutu hovoru, 27 MB za hodinu hovoru bez komprese, součástí zařízení je komprese zvukových záznamů. 1 měsíc nahrávání se vám vejde na CDRW. Můžete nahrávat neomezený počet linek, stačí jen zakoupit 1 zařízení ke každému nahrávanému telefonu.

Technické parametry Smart Record - nahrávání hovorů

podrobné info Smart Record - 250 kB pdf
kompatibilní Windows Vista ano
kompatibilní Windows XP ano
kompatibilní Windows 7 ano
kompatibilní Windows 8 ano
kompatibilní Windows 8.1 ano
kompatibilní Windows 10 ano

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  smart record - nahrávání hovorů  S0529-1103