Náhlavní soupravy | Náhlavní soupravy
Náhlavní souprava
Hlavní strana >Náhlavní soupravy > Jabra Pro 920
Náhlavní soupravy pro stolní telefony, bezdrátové telefony, IP telefony a call centra

Náhlavní souprava Jabra Pro 920


Jabra Pro 920

Náhlavní souprava Jabra Pro 920 Náhlavním souprava Jabra PRO 920 představuje jednoduchou, spolehlivou a dostupnou cestu k bezdrátové komunikaci. Jde o profesionální sluchátka pro běžné uživatele, která nabízí všechny základní funkce bezdrátové náhlavní soupravy v jednoduchém provedení za dostupnou cenu.
bez DPH: 4 124 Kč
s 21% DPH: 4 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Jabra Pro 920 Špičková produktivita a pohodlí - náhlavní souprava Jabra PRO 920 osvobozuje uživatele od stolu, dovoluje jim vyhledávat v dokumentech či provádět další činnost během hovoru a tím zvyšuje jejich produktivitu. Vedle možnosti hovořit ve vzdálenosti až 120 m od stolu budou uživatelé těžit také z mimořádné ergonomie zařízení. Skutečná Jabra kvalita zvuku Náhlavní soupravy Jabra PRO 920 nabízejí křišťálově čistý zvuk a další kvalitativní zvuková vylepšení jako je Jabra SafeTone pro ochranu sluchu proti nenadálým vysokým hladinám zvuku. Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku dokáže odstranit nežádoucí zvukový ruch kanceláře na pozadí. • Bezdrátová náhlavní souprava pro běžné uživatele • Dvě provedení: pro stolní telefony (PRO-920) a pro sjednocenou komunikaci (PRO-930USB) • Jednoduché intuitivní provedení pro snadné ovládání • Ochrana sluchu pomocí technologie peakStop™ • Nízké náklady na provoz • Špičková kvalita zvuku • Jednoduchá instalace • Podporuje mechanický i elektronické zvedače (EHS) pro vzdálený příjem SPECIFIKACE: Pro stolní telefon: ano Pro mobilní telefon: ne Pro PC softwarový telefon: ne Bezdrátová technologie: DECT Dosah: až 120 m (DECT) Dotykový displej: ne Provozní doba: cca 8 hod Pohotovostní doba: 36 hod Doba dobíjení: 3 hod Styl nošení: spona přes hlavu Provedení: na jedno ucho Ovladač hlasitosti: ano Tlačítko MUTE: ano Šířka pásma: 300-3400 Hz Reproduktor: mono Kapacita akumulátoru: 295 mAh Akustická ochrana: ano - PeakStop Mechanický zvedač v balení: ne (lze dokoupit - položka GN-1000) Elektronický zvedač (EHS) v balení ne (lze dokoupit - viz odstavec níže) Hmotnost: 27 g

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  jabra pro 920  S0529-1102