Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství
Telefonní příslušenství
Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
Příslušenství pro pevnou linku, telefonní kabely, kroucené sluchátkové šňůry, telefonní konektory, zásuvky, adaptéry pro domácí telefony Panasonic.

Telefonní příslušenství Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential


Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential

Telefonní příslušenství Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení.
bez DPH: 289 Kč
s 21% DPH: 350 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana a filtrace: Energie rázu: 960J, energie eP (jouly - více je lépe): 1060, potlačení šumu podle EMI/RFI (100 kHz až 10 MHz): 20 dB, špičkový proud v normálním režimu: 13 kA, max. špičkový proud: 26kA, propuštěné napětí při rázu: < 900 V.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  přepěťová ochrana apc surgearrest essential  S0529-1103