Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefony
Bezdrátový telefon
Hlavní strana >Bezdrátové telefony > Panasonic KX-TG7861FXB
Bezdrátové telefony Panasonic pro běžnou analogovou telefonní linku

Bezdrátový telefon Panasonic KX-TG7861FXB


Panasonic KX-TG7861FXB

Bezdrátový telefon Panasonic KX-TG7861FXB Komfortní bezdrátový telefonní přístroj s 1,45" s barevným TFT LCD displejem. Elegantní a tenký design, funkce potlačení okolního zvuku při hovoru, sdílený telefonní seznam na základně, funkční klávesa Smart, možnost blokování příchozích hovorů, unikátní zálohovací funkce zajišťující provoz přístroje i při výpadku napájení základny, možnost přizpůsobení zvuku , zobrazení ID, hlasitý telefon, kompatibilní s vyhledavacím adaptérem KX-TCA20, černá barva , funkce digitálního záznamníku s možností 18min záznamu a přehrávání vzkazů.
bez DPH: 1 074 Kč
s 21% DPH: 1 299 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Panasonic KX-TG7861FXB Telefon KX-TG7861FXB podporuje vyhledávač klíčů KX-TGA20. Již nebudete muset doma hledat zastrčené klíče a podobné předměty. Jednoduše připněte tento vyhledávač k předmětům, které doma často nemůžete nalézt a pomocí bezdrátového sluchátka je snadno a rychle naleznete. Vyhledávač funguje do vzdálenosti až 200 m, a k jednomu přístroji můžete připojit až 4 vyhledávače. Signalizace nalezení předmětu je jak optická(na displeji přenosné části), tak i akustická.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  panasonic kx-tg7861fxb  S0529-1103