Digitální telefony pro ústředny | Digitální telefony pro ústředny
Digitální telefon
Hlavní strana >Digitální telefony pro ústředny > Panasonic KX-NT400NE
Systémové digitální a hybridní telefony pro telefonní ústředny Panasonic. Vhodné nejen pro hotelové recepce, spojovatelky a firemní recepce. Užitečné funkce pro snadnou obsluhu a přehled o stavu telefonního systému.

Digitální telefon Panasonic KX-NT400NE


Panasonic KX-NT400NE

Digitální telefon Panasonic KX-NT400NE Komfortní IP systémový telefon s velkým barevným dotykovým displejem činí z KX-NT400 uživatelsky přívětivý IP telefon se snadnou a rychlou obsluhou. Asistenční software, podpora IP kamery, internet, textové zprávy, evidence příchozích, odchozích a zmeškaných hovorů, 48 programovatelných soft tlačítek pro snadnou obsluhu hovorů, slot pro SD kartu, USB, duplexní hlasitý telefon, možnost připojení náhlavní soupravy (bluetooth / drátová), PoE (napájení po LAN), 2 ethernetové porty.
bez DPH: 11 562 Kč
s 21% DPH: 13 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Panasonic KX-NT400NE Grafické rozhraní dotykového displeje KX-NT400 umožňuje prostřednictvím několika režimů jednoduchý přístup k celé řadě tlačítkových funkcí: Hovory ( podrobnosti k hovoru, nahrávání hovoru, konferenční hovor, parkování nebo přepojení). Kontakty ( vyhledat kontakt, zahájit hovor, přidat, editovat nebo odebrat). Kamera (náhled IP kamery Panasonic KX-HCM nebo BL-C série). Portál (režim dotykového displeje s navigací pomocí dotykového pera umožňuje uživateli nabízí internetové připojení s roletovým menu až pro 50 URL). Základní displej (pohotovostní režim, zmeškané hovory, přednastavení hovorů, nerušit (DND), zobrazení času, upozornění na hlasové zprávy, vzkazy, uzamčení a ovládání bluetooth). Přehled hovorů (seznamy příchozích, odchozích a zmeškaných hovorů). Chat režim ( textové zprávy, paměť až 2000 zpráv).

Technické parametry Panasonic KX-NT400NE

leták High-End Panasonic IP - 411 kB pdf
leták Executive IP Telephone - 1.000 kB pdf

Související výrobky:
Panasonic KX-A420CE Panasonic KX-A420CE
Napájecí zdroj pro IP systémový terminál Panasonic KX-NT400. bez DPH:s 21% DPH:
1 033 Kč 1 250 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  panasonic kx-nt400ne  S0529-1102