Digitální telefony pro ústředny | Digitální telefony pro ústředny
Digitální telefon
Hlavní strana >Digitální telefony pro ústředny > Panasonic KX-TCA364CE
Systémové digitální a hybridní telefony pro telefonní ústředny Panasonic. Vhodné nejen pro hotelové recepce, spojovatelky a firemní recepce. Užitečné funkce pro snadnou obsluhu a přehled o stavu telefonního systému.

Digitální telefon Panasonic KX-TCA364CE


Panasonic KX-TCA364CE

Digitální telefon Panasonic KX-TCA364CE Odolný digitální bezdrátový přístroj pro telefonní ústředny Panasonic. Zvýšená odolnost proti prachu a stříkající vodě, odolnost IP64. Další přednosti: redukce hluku z okolí, modře podsvícený grafický displej 6 x 16 znaků, paměť na 200 jmen. Vibrační vyzvánění, automatická odpověď s náhlavní soupravou. 15 typů vyzvánění, seznamy příchozích odchozích hovorů, balení obsahuje nabíječku.
bez DPH: 6 603 Kč
s 21% DPH: 7 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Panasonic KX-TCA364CE Panasonic představuje nový bezdrátový přístroj pro pobočkové ústředny. Model KX-TCA364 můžete používat v kanceláři, v továrně i na staveništi - splňuje normu odolnosti IP64. To v praxi znamená zvýšenou odolnost proti stříkající vodě, prachu a mechanickému poškození při nárazu. Jednou z dalších užitečných funkcí KX-TCA364 je omezení hluku z okolí při telefonování v hlučném prostředí.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2017  panasonic kx-tca364ce  S0529-1102